| Słowo kluczowe | SHACMAN TRUCK CZĘŚCI MATE MAME ELEKTRYCZNE WIDNIK |
|---|---|
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Usługa | Całodobowo w Internecie |
| Jakość | Oryginalna gwarantowana fabryka |
| Próbka | Dostępny |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
|---|---|
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Trwałość | Wysoki |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Słowo kluczowe | Wszystkie części do samochodów ciężarowych Shacman są oryginalne |
| Słowo kluczowe | Shacman Truck Miet Parts Can Play Screen |
|---|---|
| Charakter firmy | SHACMAN TRUCK CZĘŚCI MATE MAME BCM Computer Board |
| Warunki | Nowy |
| Jakość | Oryginalna gwarantowana fabryka |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Usługa | Całodobowo w Internecie |
| Warunki | Nowy |
| Charakter firmy | Producent części zamiennych ciężarówek SHACMAN |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
|---|---|
| model ciężarówki | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Dostępność | w magazynie |
| Próbka | Dostępny |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
|---|---|
| Wielkość pojedynczego opakowania | 25X15X25 cm |
| Warunki | Nowy |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000 |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Dostępność | w magazynie |
|---|---|
| Usługa | Całodobowo w Internecie |
| Trwałość | Wysoki |
| Nazwa produktu | Płyta prowadząca |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Wlot powietrzny | Zwykły filtr powietrza |
|---|---|
| Marka skrzyni biegów | Dongfeng |
| Nazwa pojazdu | Ciągnik siodłowy Dongfeng |
| Typ kabiny | Dzień/Śpiący |
| Rozmiar opony | 11,00R20/12,00R20/12R22,5/315/80R22,5 |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Waga | 0.5 kg |
| Wielkość | 160 x 50 x 90 mm |
| Słowo kluczowe | Czujnik tlenku azotu części ciężarowych Shacman |
| model ciężarówki | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
|---|---|
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Dostępność | w magazynie |
| Waga | 5,5 kg |
| Charakter firmy | Producent części samochodowych Shacman |