| 6 | Moc: 330 KM |
|---|---|
| Zbiornik | Proszek, woda, piana |
| Ogólne wymiary | 11000*2500*3980mm |
| Podnoszenie wagi | 10 ton |
| Marka dźwigu | Xcmg |
| Marka dźwigu | Xcmg |
|---|---|
| Pojemność zbiornika paliwa | 400-500L |
| Emisja | Euro 3 |
| Koło kierownicze | 2 |
| Podnoszenie wagi | 10 ton |
| Skrzynia biegów | SZYBKO |
|---|---|
| Marka dźwigu | Xcmg |
| Miejsca | 23, opcjonalnie |
| Zbiornik | Proszek, woda, piana |
| Pojemność zbiornika paliwa | 400-500L |
| 6 | Moc: 330 KM |
|---|---|
| Emisja | Euro 3 |
| Model silnika | 4KH1CN5HD, marka ISUZU |
| Zbiornik | Proszek, woda, piana |
| Marka dźwigu | Xcmg |
| 6 | Moc: 330 KM |
|---|---|
| Emisja | Euro 3 |
| Typ napędu | 4*2/6*2/6*4/8*4/8*6/4*4/6*6/do wyboru |
| Materiał cysterny | Stal węglowa |
| Pojemność silnika | 3856 |
| Kierownica | 4X2 |
|---|---|
| Rodzaj | Zbiornikowiec |
| Typ skrzyni biegów | Podręcznik |
| Warunki | Nowy |
| Konie mechaniczne | 150 - 250 KM |
| Kierownica | 4X2 |
|---|---|
| Rodzaj | Zbiornikowiec |
| Typ skrzyni biegów | Podręcznik |
| Warunki | Nowy |
| Konie mechaniczne | 150 - 250 KM |
| Kierownica | 4X2 |
|---|---|
| Rodzaj | Zbiornikowiec |
| Typ skrzyni biegów | Podręcznik |
| Warunki | Nowy |
| Konie mechaniczne | < 150 KM |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| NR OE | DZ93259180011 |
| Trwałość | Wysoki |
| Słowo kluczowe | Zespół hamulca wydechowego |
| Wielkość | 270X210X135mm |
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Wielkość | 330X210X150mm |
| Próbka | Dostępny |