| Pojedyncza masa brutto | 3 kg |
|---|---|
| Dostępność | w magazynie |
| Wielkość pojedynczego opakowania | 10X15X55 cm |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Próbka | Dostępny |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
|---|---|
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Trwałość | Wysoki |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Słowo kluczowe | Wszystkie części do samochodów ciężarowych Shacman są oryginalne |
| Próbka | Dostępny |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Trwałość | Wysoki |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
| Dostępność | w magazynie |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| Próbka | Dostępny |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Dostępność | w magazynie |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Próbka | Dostępny |
| Model | Shacmana F2000/F3000/X3000 |
| Warunki | Nowy |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
|---|---|
| Wielkość pojedynczego opakowania | 25X15X25 cm |
| Warunki | Nowy |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000 |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Próbka | Dostępny |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| NR OE | DZ93189230087 |
| Warunki | Nowy |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Nazwa produktu | Zbiornik wyrównawczy |
| Słowo kluczowe | Części ciężarówki Shacman Zbiornik rozszerzający |
| Próbka | Dostępny |
| Dostępność | w magazynie |
|---|---|
| Próbka | Dostępny |
| Nazwa produktu | Środkowa śruba z nakrętką |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Usługa | Całodobowo w Internecie |
| Nazwa produktu | Zespół górnego/dolnego drążka oporowego |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| Warunki | Nowy |