| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Wielkość | 1900 x 175 x 180 mm |
| Słowo kluczowe | Części do samochodów ciężarowych Shacman, oś przednia |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Sterowniczy | Lewy |
| Konie mechaniczne | 336-430 KM, 336-430 KM |
| Norma emisji | Euro4, Euro5 |
| Segment | Ciężka ciężarówka |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | F3000 H3000 F2000 X3000 M3000 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | F3000 H3000 F2000 X3000 M3000 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | F3000 H3000 F2000 X3000 M3000 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | F3000 H3000 F2000 X3000 M3000 |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Warunki | Nowy |
| Wielkość | 370X110X30 mm |
| Nazwa produktu | Sworzeń zwrotnicy kierownicy |
|---|---|
| Waga | 4,1 kg |
| Warunki | Nowy |
| Próbka | Dostępny |
| Słowo kluczowe | Części zwrotnicy Shacman do samochodów ciężarowych Sworzeń zwrotnicy |
| Charakter firmy | Producent części samochodowych Shacman |
|---|---|
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Trwałość | Wysoki |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Usługa | Całodobowo w Internecie |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Zapalniczka 24V Shacman Truck Parts |
| Trwałość | Wysoki |
| Nazwa produktu | Zapalniczka 24V |
| Dostępność | w magazynie |