| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | DZ96189361087 /DZ96189360003 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | DZ95259440308 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | F3000 H3000 F2000 X3000 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | DZ96189361087 /DZ96189360003 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | Opcjonalnie |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | Opcjonalnie |
| Pojedyncza masa brutto | 3 kg |
|---|---|
| Dostępność | w magazynie |
| Wielkość pojedynczego opakowania | 10X15X55 cm |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Próbka | Dostępny |
| Model | Shacmana X6000 |
|---|---|
| Wielkość | 35X10X35 cm |
| Warunki | Nowy |
| NR OE | DZ16251770007/ DZ16251770008 |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Nazwa produktu | Zbiornik wyrównawczy |
| Słowo kluczowe | Części ciężarówki Shacman Zbiornik rozszerzający |
| Próbka | Dostępny |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
|---|---|
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Trwałość | Wysoki |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Słowo kluczowe | Wszystkie części do samochodów ciężarowych Shacman są oryginalne |