| Słowo kluczowe | Shacman Truck Miet Parts Can Play Screen |
|---|---|
| Charakter firmy | SHACMAN TRUCK CZĘŚCI MATE MAME BCM Computer Board |
| Warunki | Nowy |
| Jakość | Oryginalna gwarantowana fabryka |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| Próbka | Dostępny |
|---|---|
| NR OE | DZ93259540717/ DZ9112540813 |
| Słowo kluczowe | Odpady węglowe |
| Dostępność | w magazynie |
| Jakość | gwarantowane |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| NR OE | DZ93259180011 |
| Trwałość | Wysoki |
| Słowo kluczowe | Zespół hamulca wydechowego |
| Wielkość | 270X210X135mm |
| Słowo kluczowe | Część zamienna do ciężarówki Shacman X6000/X3000 Hak holowniczy |
|---|---|
| NR OE | DZ95189840010 |
| Warunki | Nowy |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kolor | czarny |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Grzejnik grzejnika |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Jakość | oryginalna fabryka |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Wieszak wału napędowego |
| Warunki | Nowy |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Warunki | Nowy |
| Dostępność | w magazynie |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Części kabiny ciężarówki Shacman Zespół osłony przeciwsłonecznej / osłona przeciwsłoneczna |
| Wielkość | 350 x 50 x 60 mm |
| Próbka | Dostępny |
| Trwałość | Wysoki |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Waga | 0.5 kg |
| Wielkość | 160 x 50 x 90 mm |
| Słowo kluczowe | Czujnik tlenku azotu części ciężarowych Shacman |
| model ciężarówki | Shacman M300/X3000/F3000/X6000/HOWO |
|---|---|
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Nazwa produktu | Środkowa śruba z nakrętką |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |