| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | 9JS200T-1701170/12JS160T-1701170 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | JS220-1701082 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | JS85T-1707067/JS85T-1702057-1 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | DZ9114160032 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| Rodzaj | taksówki |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | Shacmana F2000/F3000/X3000 |
| Wielkość | 1,15 x 1,8 x 1,6 m |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012-2024 |
| OE NIE. | DZ95189585345 |
| Wielkość | 30*10*5 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | Shacmana F2000/F3000 |
| Wielkość | 2,5 x 0,5 x 0,3 m |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | Shacmana F2000/F3000/X3000 |
| Wielkość | 0.3X0.5X0.3m |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | Shacmana F2000/F3000/X3000 |
| Wielkość | 0.08X0.05X0.06m |