| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | DZ96259240138 |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Nazwa produktu | Zbiornik wyrównawczy |
| Słowo kluczowe | Części ciężarówki Shacman Zbiornik rozszerzający |
| Próbka | Dostępny |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Dostępność | w magazynie |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Warunki | Nowy |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
|---|---|
| Próbka | Dostępny |
| Dostępność | w magazynie |
| Warunki | Nowy |
| Trwałość | Wysoki |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Trwałość | Wysoki |
| Słowo kluczowe | Pióro wycieraczki Shacman Truck Parts |
| Waga | 1 kg |
| Próbka | Dostępny |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Trwałość | Wysoki |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
| Dostępność | w magazynie |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Wielkość | 1900 x 175 x 180 mm |
| Słowo kluczowe | Części do samochodów ciężarowych Shacman, oś przednia |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Waga | 13,4 kg |
| Trwałość | Wysoki |
| Warunki | Nowy |
| Próbka | Dostępny |
|---|---|
| Waga | 22,6 kg |
| Wielkość | 1150 x 240 x 780 mm |
| Charakter firmy | Producent części samochodowych Shacman |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| Próbka | Dostępny |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Dostępność | w magazynie |