| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Wieszak wału napędowego |
| Warunki | Nowy |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Nazwa produktu | Filtr powietrza w kąpieli olejowej |
|---|---|
| Wielkość | 765 x 490 x 795 mm |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Próbka | Dostępny |
| model ciężarówki | Shacman M300/X3000/F3000/X6000/HOWO |
| model ciężarówki | Shacman M300/X3000/F3000/X6000/HOWO |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Waga | 1 kg |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Usługa | Całodobowo w Internecie |
| model ciężarówki | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
|---|---|
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Dostępność | w magazynie |
| Waga | 5,5 kg |
| Charakter firmy | Producent części samochodowych Shacman |
| Sample | Availabe |
|---|---|
| Durability | High |
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Availability | In Stock |
| Condition | New |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | F99660 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | DZ93259240503/DZ96259240324 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | F91410/C01032/19109-2/19109-1 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | F3000 H3000 F2000 X3000 M3000 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012-2024 |
| OE NIE. | 81626806095 |
| Wielkość | 30*10*5 |