| Słowo kluczowe | Część zamienna do ciężarówki Shacman X6000/X3000 Hak holowniczy |
|---|---|
| NR OE | DZ95189840010 |
| Warunki | Nowy |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kolor | czarny |
| Słowo kluczowe | Wyroby i wyroby |
|---|---|
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Trwałość | Wysoki |
| Nazwa produktu | Złącze uniwersalne |
| Waga | 7 kg |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Zawieracze części ciężarowych Shacman |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
| Waga | 0,1 KG |
| Wielkość | 180X70X23mm |
| Dostępność | w magazynie |
|---|---|
| Jakość | Oryginalna gwarantowana fabryka |
| Próbka | Dostępny |
| Charakter firmy | Producent części zamiennych ciężarówek SHACMAN |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Kierownica | 4X2 |
|---|---|
| Rodzaj | Zbiornikowiec |
| Typ skrzyni biegów | Podręcznik |
| Warunki | Nowy |
| Konie mechaniczne | 150 - 250 KM |
| Kierownica | 4X2 |
|---|---|
| Rodzaj | Zbiornikowiec |
| Typ skrzyni biegów | Podręcznik |
| Warunki | Nowy |
| Konie mechaniczne | < 150 KM |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Typ skrzyni biegów | Automatyczne |
| Norma emisji | Euro 2 |
| Typ paliwa | Diesel |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) | 9000*2550*3410mm |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Sterowniczy | Lewy |
| Konie mechaniczne | 351 - 450 KM |
| Norma emisji | Euro 2.3.4..5 (opcjonalnie) |
| Segment | Ciężka ciężarówka |
| 6 | Moc: 330 KM |
|---|---|
| Emisja | Euro 3 |
| Typ napędu | 4*2/6*2/6*4/8*4/8*6/4*4/6*6/do wyboru |
| Materiał cysterny | Stal węglowa |
| Pojemność silnika | 3856 |
| 6 | Moc: 330 KM |
|---|---|
| Zbiornik | Proszek, woda, piana |
| Ogólne wymiary | 11000*2500*3980mm |
| Podnoszenie wagi | 10 ton |
| Marka dźwigu | Xcmg |