| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Sterowniczy | Lewy |
| Konie mechaniczne | 336-430 KM, 336-430 KM |
| Norma emisji | Euro4, Euro5 |
| Segment | Ciężka ciężarówka |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Typ skrzyni biegów | Podręcznik |
| Norma emisji | Euro 2 |
| Typ paliwa | Diesel |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) | 6625*2200*2690mm |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Typ skrzyni biegów | Automatyczne |
| Norma emisji | Euro 3 |
| Typ paliwa | Diesel |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) | 7300x2300x2800mm |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Typ skrzyni biegów | Podręcznik |
| Norma emisji | Euro 4 |
| Typ paliwa | Diesel |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) | 5620*2000*2440mm |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Typ skrzyni biegów | Automatyczne |
| Norma emisji | Euro 3 |
| Typ paliwa | Diesel |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) | 7300x2300x2800mm |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Sterowniczy | Lewy |
| Konie mechaniczne | 375-430 KM, 375-430 KM |
| Norma emisji | Euro 3 |
| Segment | Ciężka ciężarówka |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Sterowniczy | Lewy |
| Konie mechaniczne | 351 - 450 KM |
| Norma emisji | Euro 3 |
| Segment | Ciężka ciężarówka |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Sterowniczy | Lewy |
| Konie mechaniczne | > 450 KM |
| Norma emisji | EURO6 |
| Segment | Ciężka ciężarówka |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Sterowniczy | Lewy |
| Konie mechaniczne | 351 - 450 KM |
| Norma emisji | Euro 3 |
| Segment | Ciężka ciężarówka |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Typ skrzyni biegów | Automatyczne |
| Norma emisji | Euro 3 |
| Typ paliwa | Diesel |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) | 7300x2300x2800mm |