| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | 791.00.71.0068-1/990.12.71.0041-3/1/791.00.71.0069 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | 9JS200T-1701170/12JS160T-1701170 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | 791.00.71.0068-1/990.12.71.0041-3/1/791.00.71.0069 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012-2024 |
| Wielkość | 130 cm |
| Czas dostawy | 15 dni |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | 18729 |
| Słowo kluczowe | Wszystkie części do samochodów ciężarowych Shacman są oryginalne |
|---|---|
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Dostępność | w magazynie |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
|---|---|
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Trwałość | Wysoki |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Słowo kluczowe | Wszystkie części do samochodów ciężarowych Shacman są oryginalne |
| Próbka | Dostępny |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
|---|---|
| Dostępność | w magazynie |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
| Waga | 24,4 kg |
| Wielkość | 515X345X96mm |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Dostępność | w magazynie |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Warunki | Nowy |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |