| Wielkość | 1600X750X750mm |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Zespół zbiornika paliwa Shacman Truck Parts |
| model ciężarówki | Shacman M300/X3000/F3000/X6000/HOWO |
| Trwałość | Wysoki |
| Próbka | Dostępny |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | DZ96189369474A/DZ96189360063 |
| Charakter firmy | Producent części zamiennych ciężarówek SHACMAN |
|---|---|
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Jakość | Oryginalna gwarantowana fabryka |
| Próbka | Dostępny |
| Słowo kluczowe | SHACMAN TRUCK Partie |
| Słowo kluczowe | SHACMAN TRUCK PARTEM MAME ELEKTRYCZNY ZAWÓR WODY WODY |
|---|---|
| Próbka | Dostępny |
| Jakość | Oryginalna gwarantowana fabryka |
| Trwałość | Wysoki |
| model ciężarówki | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| model ciężarówki | Shacman M300/X3000/F3000/X6000/HOWO |
|---|---|
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Nazwa produktu | Środkowa śruba z nakrętką |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Zawieracze części ciężarowych Shacman |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
| Waga | 0,1 KG |
| Wielkość | 180X70X23mm |
| Sample | Availabe |
|---|---|
| Durability | High |
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Availability | In Stock |
| Condition | New |
| Słowo kluczowe | Shacman Truck Miet Parts Can Play Screen |
|---|---|
| Charakter firmy | SHACMAN TRUCK CZĘŚCI MATE MAME BCM Computer Board |
| Warunki | Nowy |
| Jakość | Oryginalna gwarantowana fabryka |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| Nazwa produktu | Elektroniczny pedał gazu |
|---|---|
| Słowo kluczowe | SHACMAN TRUCK PROMATM MAME PEDAL ELEKTRONICZNE PEDAL |
| Warunki | Nowy |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| Próbka | Dostępny |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| model ciężarówki | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Jakość | Oryginalna gwarantowana fabryka |
| Warunki | Nowy |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |