| Masa całkowita pojazdu | 15000 |
|---|---|
| Nazwa | Chiny Betoniarka |
| Silnik | Weichai |
| Rodzaj pojazdu | Kierownica z lewej i prawej strony |
| Pakiet | Nagi |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012-2024 |
| Wielkość | 190 mm |
| Czas dostawy | 15 dni |
| OE NIE. | Kierownica |
|---|---|
| Rodzaj | taksówki |
| Wielkość | Rozmiar standardowy |
| Materiał | Skóra |
| Nazwa produktu | Kierownica |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012-2024 |
| Wielkość | 5*80*3 |
| Czas dostawy | 15 dni |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | DZ98149360200 |
| systemu multimedialnego | Nic |
|---|---|
| Wlot powietrzny | Zwykły filtr powietrza |
| Pojemność paliwowa | 600L+300L |
| Typ paliwa | CNG/LNG/Diesel |
| Rozstaw osi | 3500 mm |
| Marka skrzyni biegów | Dongfeng |
|---|---|
| Rozmiar opony | 11,00R20/12,00R20/12R22,5/315/80R22,5 |
| Pojemność paliwowa | 600L+300L |
| Hamulce | Powietrze/hydraulika |
| Rozstaw osi | 3500 mm |
| Rozstaw osi | 3500 mm |
|---|---|
| Typ kabiny | Dzień/Śpiący |
| Hamulce | Powietrze/hydraulika |
| Typ transmisji | Podręcznik |
| Wlot powietrzny | Zwykły filtr powietrza |
| Masa całkowita pojazdu | 10 |
|---|---|
| Kierunek steru | lewo i prawo |
| Silnik | Hino P11C-UH |
| Min. min. ground Clearance(mm) prześwit (mm) | ≥240 |
| Przemieszczenie (L) | 10.52 |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Sterowniczy | Lewy |
| Konie mechaniczne | 351 - 450 KM |
| Norma emisji | Euro 2 |
| Segment | Ciężka ciężarówka |