| Słowo kluczowe | Shacman Truck Miet Parts Can Play Screen |
|---|---|
| Charakter firmy | SHACMAN TRUCK CZĘŚCI MATE MAME BCM Computer Board |
| Warunki | Nowy |
| Jakość | Oryginalna gwarantowana fabryka |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Zawieracze części ciężarowych Shacman |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
| Waga | 0,1 KG |
| Wielkość | 180X70X23mm |
| Słowo kluczowe | Wszystkie części do samochodów ciężarowych Shacman są oryginalne |
|---|---|
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Dostępność | w magazynie |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Warunki | Nowy |
| Wielkość | 370X110X30 mm |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Wielkość | 1900 x 175 x 180 mm |
| Słowo kluczowe | Części do samochodów ciężarowych Shacman, oś przednia |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Zapalniczka 24V Shacman Truck Parts |
| Trwałość | Wysoki |
| Nazwa produktu | Zapalniczka 24V |
| Dostępność | w magazynie |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
|---|---|
| Próbka | Dostępny |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000 |
| Trwałość | Wysoki |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Próbka | Dostępny |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Trwałość | Wysoki |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
| Dostępność | w magazynie |
| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Warunki | Nowy |
| Dostępność | w magazynie |
| Słowo kluczowe | Zawieracze części ciężarowych Shacman |
|---|---|
| Nazwa produktu | Zacisk |
| Trwałość | Wysoki |
| Waga | 0,1 KG |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |