| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012-2024 |
| Wielkość | 50*80*30 |
| Czas dostawy | 15 dni |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | 9JS200T-1701170/12JS160T-1701170 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | 9JS200T-1701170/12JS160T-1701170 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | 12JS160T-1702064-1 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012-2024 |
| Wielkość | 180 mm |
| Czas dostawy | 15 dni |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012-2024 |
| Wielkość | 40*30*35 cm |
| Czas dostawy | 7-15 dni |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | JS130T-1701180/16JS200T-1701175 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012-2024 |
| OE NIE. | DZ9100189008 |
| Wielkość | 30*10*5 |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Próbka | Dostępny |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Nazwa produktu | Pasek dociskowy |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| Nazwa produktu | Filtr powietrza w kąpieli olejowej |
|---|---|
| Wielkość | 765 x 490 x 795 mm |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Próbka | Dostępny |
| model ciężarówki | Shacman M300/X3000/F3000/X6000/HOWO |