| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012-2024 |
| Wielkość | Standardowy |
| Czas dostawy | 15 dni |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Zapalniczka 24V Shacman Truck Parts |
| Trwałość | Wysoki |
| Nazwa produktu | Zapalniczka 24V |
| Dostępność | w magazynie |
| model ciężarówki | Shacman M300/X3000/F3000/X6000/HOWO |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Waga | 1 kg |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Usługa | Całodobowo w Internecie |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012-2024 |
| OE NIE. | 81618516020 |
| Wielkość | 30*10*5 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012-2024 |
| Wielkość | 50*80*30 |
| Czas dostawy | 15 dni |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012-2024 |
| Wielkość | 50*80*30 |
| Czas dostawy | 15 dni |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012-2024 |
| Wielkość | 50*80*30 |
| Czas dostawy | 15 dni |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012-2024 |
| Wielkość | 50*80*30 |
| Czas dostawy | 15 dni |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012-2024 |
| Wielkość | 50*80*30 |
| Czas dostawy | 15 dni |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012-2024 |
| Wielkość | 50*80*30 |
| Czas dostawy | 15 dni |