| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | BYBLSZ919000918L-WX |
| OE NIE. | Kierownica |
|---|---|
| Rodzaj | taksówki |
| Wielkość | Rozmiar standardowy |
| Materiał | Skóra |
| Nazwa produktu | Kierownica |
| OE NIE. | DZ93259955014 |
|---|---|
| Wielkość | Rozmiar standardowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Nazwa produktu | Delong F2000 Błotnik koła Osłona błotnika |
| Czas dostawy | 7 dni |
| OE NIE. | Opcjonalnie |
|---|---|
| Rodzaj | taksówki |
| Wielkość | Standardowy |
| Materiał | stali |
| model ciężarówki | SZACMAN |
| OE NIE. | DZ95189582210 |
|---|---|
| Rodzaj | taksówki |
| Wielkość | Standardowy |
| Materiał | Plastikowe |
| model ciężarówki | Howo, Shacman |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| Rodzaj | taksówki |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | Shacmana F2000/F3000 |
| Wielkość | 2,5 x 0,5 x 0,3 m |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | Shacmana F2000/F3000/X3000 |
| Wielkość | 0.3X0.5X0.3m |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | Shacmana F2000/F3000/X3000 |
| Wielkość | 0.08X0.05X0.06m |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | Shacmana F2000/F3000/X3000 |
| Wielkość | 1,15 x 1,8 x 1,6 m |