| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Próbka | Dostępny |
| Model | Shacmana F2000/F3000/X3000 |
| Warunki | Nowy |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Dostępność | w magazynie |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
| Trwałość | Wysoki |
| Próbka | Dostępny |
| model ciężarówki | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
|---|---|
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Dostępność | w magazynie |
| Waga | 5,5 kg |
| Charakter firmy | Producent części samochodowych Shacman |
| Dostępność | w magazynie |
|---|---|
| Waga | 3 kg |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Trwałość | Wysoki |
| Słowo kluczowe | SHACMAN TRUCK PARTEM MAME ELEKTRYCZNY ZAWÓR WODY WODY |
|---|---|
| Próbka | Dostępny |
| Jakość | Oryginalna gwarantowana fabryka |
| Trwałość | Wysoki |
| model ciężarówki | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Słowo kluczowe | SHACMAN TRUCK Parts Wąż Wąż pod wysokim ciśnieniem |
|---|---|
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Waga | 0.5 kg |
| Usługa | Całodobowo w Internecie |
| Trwałość | Wysoki |
| Sample | Availabe |
|---|---|
| Durability | High |
| Trading Terms | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Availability | In Stock |
| Condition | New |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | DZ95189360070 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | DZ9100586060 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | F96035-85 |