| Nazwa produktu | Zespół górnego/dolnego drążka oporowego |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| Warunki | Nowy |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
|---|---|
| Nazwa produktu | Element filtra powietrza zbiornika kierownicy |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Próbka | Dostępny |
|---|---|
| NR OE | DZ93259540717/ DZ9112540813 |
| Słowo kluczowe | Odpady węglowe |
| Dostępność | w magazynie |
| Jakość | gwarantowane |
| Próbka | Dostępny |
|---|---|
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Trwałość | Wysoki |
| Dostępność | w magazynie |
| Pojedyncza masa brutto | 15 kg |
| Nazwa produktu | Poduszki powietrzne |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Części do samochodów ciężarowych Shacman Poduszki powietrzne Sprężyna powietrzna |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Warunki | Nowy |
| Próbka | Dostępny |
| Słowo kluczowe | Wyroby i wyroby |
|---|---|
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Trwałość | Wysoki |
| Nazwa produktu | Złącze uniwersalne |
| Waga | 7 kg |
| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Warunki | Nowy |
| Dostępność | w magazynie |
| Słowo kluczowe | Zawieracze części ciężarowych Shacman |
|---|---|
| Nazwa produktu | Zacisk |
| Trwałość | Wysoki |
| Waga | 0,1 KG |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Wielkość | 62X165X165mm |
| Dostępność | w magazynie |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Części kabiny ciężarówki Shacman Zespół osłony przeciwsłonecznej / osłona przeciwsłoneczna |
| Wielkość | 350 x 50 x 60 mm |
| Próbka | Dostępny |
| Trwałość | Wysoki |