| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Waga | 0.5 kg |
| Wielkość | 160 x 50 x 90 mm |
| Słowo kluczowe | Czujnik tlenku azotu części ciężarowych Shacman |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| model ciężarówki | Shacman M300/X3000/F3000/X6000/HOWO |
| Waga | 0,7 kg |
| Usługa | Całodobowo w Internecie |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kolor | czarny |
| Dostępność | w magazynie |
| Model produktu | Części zamienne do ciężarówek Shacman |
| Słowo kluczowe | SHACMAN TRUCK CZĘŚCI MATE MAME ELEKTRYCZNE WIDNIK |
|---|---|
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Usługa | Całodobowo w Internecie |
| Jakość | Oryginalna gwarantowana fabryka |
| Próbka | Dostępny |
| Słowo kluczowe | Część zamienna do ciężarówki Shacman Blokada M3000/X3000 |
|---|---|
| NR OE | DZ14251110080 |
| Dostępność | w magazynie |
| Warunki | Nowy |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Dostępność | w magazynie |
|---|---|
| Usługa | Całodobowo w Internecie |
| Trwałość | Wysoki |
| Nazwa produktu | Płyta prowadząca |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Zgromadzenie rurociągu tłoczącego |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Charakter firmy | Producent części samochodowych Shacman |
| Trwałość | Wysoki |
| Słowo kluczowe | Amortyzator części zamiennych do samochodów ciężarowych Shacman |
|---|---|
| NR OE | DZ14251440060 |
| Warunki | Nowy |
| Trwałość | Wysoki |
| Wielkość | 35X10X35 cm |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | F2000 F3000 M3000 H3000 X3000 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | F2000 F3000 M3000 H3000 X3000 |