| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Próbka | Dostępny |
| Wielkość | 330X220X230mm |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Usługa | Całodobowo w Internecie |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | DZ95189360070 |
| Słowo kluczowe | Shacman części samochodowe płytka równowagi |
|---|---|
| Dostępność | w magazynie |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| model ciężarówki | Shacman M300/X3000/F3000/X6000/HOWO |
| Waga | 2,1kg |
| Charakter firmy | Producent części samochodowych Shacman |
|---|---|
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Próbka | Dostępny |
| Waga | 0,3 kg |
|---|---|
| Wielkość | 245x55x65 mm |
| model ciężarówki | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Jakość | Oryginalna gwarantowana fabryka |
| Warunki | Nowy |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | F96035-85 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | Opcjonalnie |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | JS130T-1701180/16JS200T-1701175 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | JS130T-1701180/16JS200T-1701175 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | 81.52151.6094/AZ9100360067 |