| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| Wielkość | 190x85x60 mm |
| Waga | 0,4 kg |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | DZ96189361087 /DZ96189360003 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | DZ96189361087 /DZ96189360003 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | DZ98149360200 |
| Wielkość | 1600X750X750mm |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Zespół zbiornika paliwa Shacman Truck Parts |
| model ciężarówki | Shacman M300/X3000/F3000/X6000/HOWO |
| Trwałość | Wysoki |
| Próbka | Dostępny |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Wielkość | 300X230X90mm |
| Dostępność | w magazynie |
| Model | Shacmana X6000 |
|---|---|
| Wielkość | 35X10X35 cm |
| Warunki | Nowy |
| NR OE | DZ16251770007/ DZ16251770008 |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Próbka | Dostępny |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Zawieracze części ciężarowych Shacman |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
| Waga | 0,1 KG |
| Wielkość | 180X70X23mm |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Próbka | Dostępny |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Nazwa produktu | Pasek dociskowy |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |