| model ciężarówki | Shacman M300/X3000/F3000/X6000/HOWO |
|---|---|
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Nazwa produktu | Środkowa śruba z nakrętką |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Sterowniczy | Lewy |
| Konie mechaniczne | 210-400 KM |
| Norma emisji | Euro 2 |
| Segment | Ciężka ciężarówka |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Sterowniczy | Lewy |
| Konie mechaniczne | 210-400 KM |
| Norma emisji | Euro 2 |
| Segment | Ciężka ciężarówka |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Sterowniczy | Lewy |
| Konie mechaniczne | 380/430 KM |
| Norma emisji | Euro 3 |
| Segment | Ciężka ciężarówka |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Sterowniczy | Lewy |
| Konie mechaniczne | 380/430 KM |
| Norma emisji | Euro 3 |
| Segment | Ciężka ciężarówka |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Sterowniczy | Prawidłowy |
| Konie mechaniczne | 351 - 450 KM |
| Norma emisji | Euro 2 |
| Segment | Ciężka ciężarówka |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Sterowniczy | Prawidłowy |
| Konie mechaniczne | 351 - 450 KM |
| Norma emisji | Euro 2 |
| Segment | Ciężka ciężarówka |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Sterowniczy | Lewy |
| Konie mechaniczne | 351 - 450 KM |
| Norma emisji | Euro 5 |
| Segment | Ciężka ciężarówka |
| Pojedyncza masa brutto | 3 kg |
|---|---|
| Dostępność | w magazynie |
| Wielkość pojedynczego opakowania | 10X15X55 cm |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Próbka | Dostępny |
| Nazwa pojazdu | Ciągnik siodłowy Dongfeng |
|---|---|
| systemu multimedialnego | Nic |
| Rozstaw osi | 3500 mm |
| Wlot powietrzny | Zwykły filtr powietrza |
| Typ paliwa | CNG/LNG/Diesel |