| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Zgromadzenie rurociągu tłoczącego |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Charakter firmy | Producent części samochodowych Shacman |
| Trwałość | Wysoki |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | F91410/C01032/19109-2/19109-1 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | JS85T-1707067/JS85T-1702057-1 |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
|---|---|
| Wielkość pojedynczego opakowania | 25X15X25 cm |
| Warunki | Nowy |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000 |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Próbka | Dostępny |
|---|---|
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Wielkość | 35X35X35cm |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
| Trwałość | Wysoki |
| Charakter firmy | Producent części samochodowych Shacman |
|---|---|
| Próbka | Dostępny |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| Nazwa produktu | Zespół zapalniczki |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| 6 | Moc: 330 KM |
|---|---|
| Zbiornik | Proszek, woda, piana |
| Ogólne wymiary | 11000*2500*3980mm |
| Podnoszenie wagi | 10 ton |
| Marka dźwigu | Xcmg |
| OE NIE. | 18869 |
|---|---|
| Rodzaj | Skrzynia biegów |
| Wielkość | Standardowy |
| model ciężarówki | Ciężka ciężarówka |
| Nazwa produktu | Zestaw napędowy skrzyni biegów 18869 |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
|---|---|
| Próbka | Dostępny |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000 |
| Trwałość | Wysoki |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Dostępność | w magazynie |
|---|---|
| Próbka | Dostępny |
| Nazwa produktu | Środkowa śruba z nakrętką |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Usługa | Całodobowo w Internecie |