| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | JS130T-1701180/16JS200T-1701175 |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Trwałość | Wysoki |
| Słowo kluczowe | Pióro wycieraczki Shacman Truck Parts |
| Waga | 1 kg |
| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Warunki | Nowy |
| Dostępność | w magazynie |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | DZ96259590011 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | DZ96259590071 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | JS220-1707060-16/A-C09016-14 |
| Próbka | Dostępny |
|---|---|
| NR OE | DZ93259540717/ DZ9112540813 |
| Słowo kluczowe | Odpady węglowe |
| Dostępność | w magazynie |
| Jakość | gwarantowane |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| NR OE | DZ93259180011 |
| Trwałość | Wysoki |
| Słowo kluczowe | Zespół hamulca wydechowego |
| Wielkość | 270X210X135mm |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Nazwa produktu | Zbiornik wyrównawczy |
| Słowo kluczowe | Części ciężarówki Shacman Zbiornik rozszerzający |
| Próbka | Dostępny |
| Słowo kluczowe | Zawieracze części ciężarowych Shacman |
|---|---|
| Nazwa produktu | Zacisk |
| Trwałość | Wysoki |
| Waga | 0,1 KG |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |