| NR OE | DZ97259770006/ DZ97259770008 |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Dostępność | w magazynie |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Nazwa produktu | Wiązka przewodów przyczepy |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Zgromadzenie rurociągu tłoczącego |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Charakter firmy | Producent części samochodowych Shacman |
| Trwałość | Wysoki |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| Wielkość | 190x85x60 mm |
| Waga | 0,4 kg |
| Słowo kluczowe | Amortyzator części zamiennych do samochodów ciężarowych Shacman |
|---|---|
| NR OE | DZ14251440060 |
| Warunki | Nowy |
| Trwałość | Wysoki |
| Wielkość | 35X10X35 cm |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | F2000 F3000 M3000 H3000 X3000 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| Wyposażenie samochodów | SZACMAN |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2006- |
| Model | F2000 |
| OE NIE. | DZ14251770031 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | F3000 H3000 F2000 X3000 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | F3000 H3000 F2000 X3000 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | F2000 F3000 M3000 H3000 X3000 |