| Nazwa produktu | Elektroniczny pedał gazu |
|---|---|
| Słowo kluczowe | SHACMAN TRUCK PROMATM MAME PEDAL ELEKTRONICZNE PEDAL |
| Warunki | Nowy |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| Próbka | Dostępny |
| Słowo kluczowe | Shacman Truck Miet Parts Can Play Screen |
|---|---|
| Charakter firmy | SHACMAN TRUCK CZĘŚCI MATE MAME BCM Computer Board |
| Warunki | Nowy |
| Jakość | Oryginalna gwarantowana fabryka |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| Słowo kluczowe | Część zamienna do ciężarówki Shacman X6000/X3000 Hak holowniczy |
|---|---|
| NR OE | DZ95189840010 |
| Warunki | Nowy |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kolor | czarny |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Wieszak wału napędowego |
| Warunki | Nowy |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Warunki | Nowy |
| Wielkość | 370X110X30 mm |
| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Warunki | Nowy |
| Dostępność | w magazynie |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Zawieracze części ciężarowych Shacman |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
| Waga | 0,1 KG |
| Wielkość | 180X70X23mm |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Części kabiny ciężarówki Shacman Zespół osłony przeciwsłonecznej / osłona przeciwsłoneczna |
| Wielkość | 350 x 50 x 60 mm |
| Próbka | Dostępny |
| Trwałość | Wysoki |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Waga | 0.5 kg |
| Wielkość | 160 x 50 x 90 mm |
| Słowo kluczowe | Czujnik tlenku azotu części ciężarowych Shacman |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
|---|---|
| Charakter firmy | Producent części samochodowych Shacman |
| Trwałość | Wysoki |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Usługa | Całodobowo w Internecie |