| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012-2024 |
| Wielkość | 50*80*30 |
| Czas dostawy | 15 dni |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012-2024 |
| Wielkość | Standardowy |
| Czas dostawy | 15 dni |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012-2024 |
| Wielkość | 50*80*30 |
| Czas dostawy | 15 dni |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012-2024 |
| Wielkość | 50*80*30 |
| Czas dostawy | 15 dni |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012-2024 |
| Wielkość | 50*80*30 |
| Czas dostawy | 15 dni |
| OE NIE. | DZ93189723020 |
|---|---|
| Rodzaj | Światła, światło, światło przednie |
| Wielkość | 600*260*210mm, 600*260*210mm |
| Materiał | Standardowy |
| model ciężarówki | SZACMAN |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | Shacmana F2000/F3000/X3000 |
| Wielkość | 250X115X65mm |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| NR OE | DZ93259180011 |
| Trwałość | Wysoki |
| Słowo kluczowe | Zespół hamulca wydechowego |
| Wielkość | 270X210X135mm |
| Charakter firmy | Producent części zamiennych ciężarówek SHACMAN |
|---|---|
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Trwałość | Wysoki |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| model ciężarówki | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Słowo kluczowe | SHACMAN TRUCK PARTEM MAME ELEKTRYCZNY ZAWÓR WODY WODY |
|---|---|
| Próbka | Dostępny |
| Jakość | Oryginalna gwarantowana fabryka |
| Trwałość | Wysoki |
| model ciężarówki | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |