| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2006- |
| Model | F2000 |
| OE NIE. | DZ14251770031 |
| model ciężarówki | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Trwałość | Wysoki |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Usługa | Całodobowo w Internecie |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | DZ9100586060 |
| Waga | 24,45G |
|---|---|
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Warunki | Nowy |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Dostępność | w magazynie |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
| Trwałość | Wysoki |
| Próbka | Dostępny |
| Nazwa produktu | Sworzeń zwrotnicy kierownicy |
|---|---|
| Waga | 4,1 kg |
| Warunki | Nowy |
| Próbka | Dostępny |
| Słowo kluczowe | Części zwrotnicy Shacman do samochodów ciężarowych Sworzeń zwrotnicy |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
|---|---|
| Charakter firmy | Producent części samochodowych Shacman |
| Trwałość | Wysoki |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Usługa | Całodobowo w Internecie |
| Dostępność | w magazynie |
|---|---|
| Waga | 3 kg |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Trwałość | Wysoki |
| Słowo kluczowe | SHACMAN TRUCK Parts Wąż Wąż pod wysokim ciśnieniem |
|---|---|
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Waga | 0.5 kg |
| Usługa | Całodobowo w Internecie |
| Trwałość | Wysoki |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | DZ95189763010 |