| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | DZ95259440308 |
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| model ciężarówki | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Wielkość | 145x145x130 mm |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | 199000440031/FHD9500944000501 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | F99660 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | F3000 H3000 F2000 X3000 M3000 |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012-2024 |
| Wielkość | 50*80*30 |
| Czas dostawy | 15 dni |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012-2024 |
| Wielkość | 50*80*30 |
| Czas dostawy | 15 dni |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012-2024 |
| Wielkość | 40*30*35 cm |
| Czas dostawy | 7-15 dni |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Sterowniczy | Lewy |
| Konie mechaniczne | 351 - 450 KM |
| Norma emisji | Euro 3 |
| Segment | Ciężka ciężarówka |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | DZ93189230090 |