| Słowo kluczowe | Część zamienna do ciężarówki Shacman X6000/X3000 Hak holowniczy |
|---|---|
| NR OE | DZ95189840010 |
| Warunki | Nowy |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kolor | czarny |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Grzejnik grzejnika |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Jakość | oryginalna fabryka |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Próbka | Dostępny |
|---|---|
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Trwałość | Wysoki |
| Dostępność | w magazynie |
| Pojedyncza masa brutto | 15 kg |
| Nazwa produktu | Poduszki powietrzne |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Części do samochodów ciężarowych Shacman Poduszki powietrzne Sprężyna powietrzna |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Warunki | Nowy |
| Próbka | Dostępny |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Nazwa produktu | Zbiornik wyrównawczy |
| Słowo kluczowe | Części ciężarówki Shacman Zbiornik rozszerzający |
| Próbka | Dostępny |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Dostępność | w magazynie |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Warunki | Nowy |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Słowo kluczowe | Wyroby i wyroby |
|---|---|
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Trwałość | Wysoki |
| Nazwa produktu | Złącze uniwersalne |
| Waga | 7 kg |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Warunki | Nowy |
| Wielkość | 370X110X30 mm |
| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Warunki | Nowy |
| Dostępność | w magazynie |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Wielkość | 1900 x 175 x 180 mm |
| Słowo kluczowe | Części do samochodów ciężarowych Shacman, oś przednia |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |