| Słowo kluczowe | Części do samochodów ciężarowych Shacman Zespół resorów tylnych |
|---|---|
| Charakter firmy | Producent części samochodowych Shacman |
| Trwałość | Wysoki |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Warunki | Nowy |
| Nazwa produktu | Zespół górnego/dolnego drążka oporowego |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| Warunki | Nowy |
| Nazwa produktu | Filtr powietrza w kąpieli olejowej |
|---|---|
| Wielkość | 765 x 490 x 795 mm |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Próbka | Dostępny |
| model ciężarówki | Shacman M300/X3000/F3000/X6000/HOWO |
| Charakter firmy | Producent części samochodowych Shacman |
|---|---|
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Trwałość | Wysoki |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Usługa | Całodobowo w Internecie |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Zapalniczka 24V Shacman Truck Parts |
| Trwałość | Wysoki |
| Nazwa produktu | Zapalniczka 24V |
| Dostępność | w magazynie |
| model ciężarówki | Shacman M300/X3000/F3000/X6000/HOWO |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Waga | 1 kg |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Usługa | Całodobowo w Internecie |
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| model ciężarówki | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Wielkość | 145x145x130 mm |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Próbka | Dostępny |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Charakter firmy | Producent części zamiennych ciężarówek SHACMAN |
|---|---|
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Jakość | Oryginalna gwarantowana fabryka |
| Próbka | Dostępny |
| Słowo kluczowe | SHACMAN TRUCK Partie |
| Charakter firmy | Producent części zamiennych ciężarówek SHACMAN |
|---|---|
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Trwałość | Wysoki |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| model ciężarówki | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |