| Nazwa produktu | Sworzeń zwrotnicy kierownicy |
|---|---|
| Waga | 4,1 kg |
| Warunki | Nowy |
| Próbka | Dostępny |
| Słowo kluczowe | Części zwrotnicy Shacman do samochodów ciężarowych Sworzeń zwrotnicy |
| Słowo kluczowe | Zawieracze części ciężarowych Shacman |
|---|---|
| Nazwa produktu | Zacisk |
| Trwałość | Wysoki |
| Waga | 0,1 KG |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Zawieracze części ciężarowych Shacman |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
| Waga | 0,1 KG |
| Wielkość | 180X70X23mm |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Wielkość | 62X165X165mm |
| Dostępność | w magazynie |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Części kabiny ciężarówki Shacman Zespół osłony przeciwsłonecznej / osłona przeciwsłoneczna |
| Wielkość | 350 x 50 x 60 mm |
| Próbka | Dostępny |
| Trwałość | Wysoki |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Waga | 0.5 kg |
| Wielkość | 160 x 50 x 90 mm |
| Słowo kluczowe | Czujnik tlenku azotu części ciężarowych Shacman |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Waga | 13,4 kg |
| Trwałość | Wysoki |
| Warunki | Nowy |
| Próbka | Dostępny |
|---|---|
| Waga | 22,6 kg |
| Wielkość | 1150 x 240 x 780 mm |
| Charakter firmy | Producent części samochodowych Shacman |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| Próbka | Dostępny |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Dostępność | w magazynie |
| Charakter firmy | Producent części samochodowych Shacman |
|---|---|
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Próbka | Dostępny |