| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Nazwa produktu | Zbiornik wyrównawczy |
| Słowo kluczowe | Części ciężarówki Shacman Zbiornik rozszerzający |
| Próbka | Dostępny |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Dostępność | w magazynie |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Warunki | Nowy |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Dostępność | w magazynie |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
| Trwałość | Wysoki |
| Próbka | Dostępny |
| Słowo kluczowe | Części do samochodów ciężarowych Shacman Zespół resorów tylnych |
|---|---|
| Charakter firmy | Producent części samochodowych Shacman |
| Trwałość | Wysoki |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Warunki | Nowy |
| Nazwa produktu | Zespół górnego/dolnego drążka oporowego |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| Warunki | Nowy |
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| model ciężarówki | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Wielkość | 145x145x130 mm |
| Próbka | Dostępny |
|---|---|
| NR OE | DZ93259540717/ DZ9112540813 |
| Słowo kluczowe | Odpady węglowe |
| Dostępność | w magazynie |
| Jakość | gwarantowane |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| NR OE | DZ93259180011 |
| Trwałość | Wysoki |
| Słowo kluczowe | Zespół hamulca wydechowego |
| Wielkość | 270X210X135mm |
| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Warunki | Nowy |
| Dostępność | w magazynie |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Wielkość | 62X165X165mm |
| Dostępność | w magazynie |
| Celem | do wymiany/naprawy |