| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Waga | 0.5 kg |
| Wielkość | 160 x 50 x 90 mm |
| Słowo kluczowe | Czujnik tlenku azotu części ciężarowych Shacman |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Waga | 13,4 kg |
| Trwałość | Wysoki |
| Warunki | Nowy |
| Próbka | Dostępny |
|---|---|
| Waga | 22,6 kg |
| Wielkość | 1150 x 240 x 780 mm |
| Charakter firmy | Producent części samochodowych Shacman |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Charakter firmy | Producent części samochodowych Shacman |
|---|---|
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Próbka | Dostępny |
| Nazwa produktu | Filtr powietrza w kąpieli olejowej |
|---|---|
| Wielkość | 765 x 490 x 795 mm |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Próbka | Dostępny |
| model ciężarówki | Shacman M300/X3000/F3000/X6000/HOWO |
| model ciężarówki | Shacman M300/X3000/F3000/X6000/HOWO |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Waga | 1 kg |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Usługa | Całodobowo w Internecie |
| Słowo kluczowe | Shacman Truck Miet Parts Can Play Screen |
|---|---|
| Charakter firmy | SHACMAN TRUCK CZĘŚCI MATE MAME BCM Computer Board |
| Warunki | Nowy |
| Jakość | Oryginalna gwarantowana fabryka |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| Słowo kluczowe | Amortyzator części zamiennych do samochodów ciężarowych Shacman |
|---|---|
| NR OE | DZ14251440060 |
| Warunki | Nowy |
| Trwałość | Wysoki |
| Wielkość | 35X10X35 cm |
| Nazwa produktu | Poduszki powietrzne |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Części do samochodów ciężarowych Shacman Poduszki powietrzne Sprężyna powietrzna |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Warunki | Nowy |
| Próbka | Dostępny |
| Słowo kluczowe | Wyroby i wyroby |
|---|---|
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Trwałość | Wysoki |
| Nazwa produktu | Złącze uniwersalne |
| Waga | 7 kg |