| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| model ciężarówki | Shacman M300/X3000/F3000/X6000/HOWO |
| Waga | 0,7 kg |
| Usługa | Całodobowo w Internecie |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
|---|---|
| Nazwa produktu | Element filtra powietrza zbiornika kierownicy |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kolor | czarny |
| Dostępność | w magazynie |
| Model produktu | Części zamienne do ciężarówek Shacman |
| Słowo kluczowe | Część zamienna do ciężarówki Shacman Blokada M3000/X3000 |
|---|---|
| NR OE | DZ14251110080 |
| Dostępność | w magazynie |
| Warunki | Nowy |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Słowo kluczowe | Część zamienna do ciężarówki Shacman X6000/X3000 Hak holowniczy |
|---|---|
| NR OE | DZ95189840010 |
| Warunki | Nowy |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kolor | czarny |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Trwałość | Wysoki |
| Słowo kluczowe | Pióro wycieraczki Shacman Truck Parts |
| Waga | 1 kg |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Zawieracze części ciężarowych Shacman |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
| Waga | 0,1 KG |
| Wielkość | 180X70X23mm |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Części kabiny ciężarówki Shacman Zespół osłony przeciwsłonecznej / osłona przeciwsłoneczna |
| Wielkość | 350 x 50 x 60 mm |
| Próbka | Dostępny |
| Trwałość | Wysoki |
| Charakter firmy | Producent części zamiennych ciężarówek SHACMAN |
|---|---|
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Trwałość | Wysoki |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| model ciężarówki | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Dostępność | w magazynie |
|---|---|
| Usługa | Całodobowo w Internecie |
| Trwałość | Wysoki |
| Nazwa produktu | Płyta prowadząca |
| Celem | do wymiany/naprawy |