| Jakość | Gwarancja oryginalności |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Zapalniczka 24V Shacman Truck Parts |
| Trwałość | Wysoki |
| Nazwa produktu | Zapalniczka 24V |
| Dostępność | w magazynie |
| Waga | 4,9 kg |
|---|---|
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| Próbka | Dostępny |
| Nazwa produktu | Pompa oleju sterującego |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Próbka | Dostępny |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Charakter firmy | Producent części zamiennych ciężarówek SHACMAN |
|---|---|
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Jakość | Oryginalna gwarantowana fabryka |
| Próbka | Dostępny |
| Słowo kluczowe | SHACMAN TRUCK Partie |
| Dostępność | w magazynie |
|---|---|
| Jakość | Oryginalna gwarantowana fabryka |
| Próbka | Dostępny |
| Charakter firmy | Producent części zamiennych ciężarówek SHACMAN |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
|---|---|
| Celem | do wymiany/naprawy |
| model ciężarówki | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Keyword | Shacman Truck Parts Air Conditioner Control Panel |
| Jakość | Oryginalna gwarantowana fabryka |
| Waga | 0,3 kg |
|---|---|
| Wielkość | 245x55x65 mm |
| model ciężarówki | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Jakość | Oryginalna gwarantowana fabryka |
| Warunki | Nowy |
| Nazwa produktu | Silnik wycieraczek |
|---|---|
| Próbka | Dostępny |
| Trwałość | Wysoki |
| Słowo kluczowe | Silnik wycieraczek części ciężarówki Shacman |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Usługa | Całodobowo w Internecie |
| Warunki | Nowy |
| Charakter firmy | Producent części zamiennych ciężarówek SHACMAN |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| model ciężarówki | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Jakość | Oryginalna gwarantowana fabryka |
| Warunki | Nowy |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |