| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| NR OE | DZ93259180011 |
| Trwałość | Wysoki |
| Słowo kluczowe | Zespół hamulca wydechowego |
| Wielkość | 270X210X135mm |
| Wielkość | 35X10X35 cm |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Słowo kluczowe | Część zamienna do ciężarówki Shacman X6000/X3000 Lusterko wsteczne |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Trwałość | Wysoki |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
|---|---|
| Wielkość pojedynczego opakowania | 25X15X25 cm |
| Warunki | Nowy |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000 |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Próbka | Dostępny |
|---|---|
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Trwałość | Wysoki |
| Dostępność | w magazynie |
| Pojedyncza masa brutto | 15 kg |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Próbka | Dostępny |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| NR OE | DZ93189230087 |
| Warunki | Nowy |
| Nazwa produktu | Poduszki powietrzne |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Części do samochodów ciężarowych Shacman Poduszki powietrzne Sprężyna powietrzna |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Warunki | Nowy |
| Próbka | Dostępny |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
|---|---|
| Próbka | Dostępny |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000 |
| Trwałość | Wysoki |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
|---|---|
| Próbka | Dostępny |
| Dostępność | w magazynie |
| Warunki | Nowy |
| Trwałość | Wysoki |
| Próbka | Dostępny |
|---|---|
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Wielkość | 35X35X35cm |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
| Trwałość | Wysoki |
| Słowo kluczowe | Wyroby i wyroby |
|---|---|
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Trwałość | Wysoki |
| Nazwa produktu | Złącze uniwersalne |
| Waga | 7 kg |