| Nazwa produktu | Silnik wycieraczek |
|---|---|
| Próbka | Dostępny |
| Trwałość | Wysoki |
| Słowo kluczowe | Silnik wycieraczek części ciężarówki Shacman |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Usługa | Całodobowo w Internecie |
| Warunki | Nowy |
| Charakter firmy | Producent części zamiennych ciężarówek SHACMAN |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| model ciężarówki | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Jakość | Oryginalna gwarantowana fabryka |
| Warunki | Nowy |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| NR OE | DZ93259180011 |
| Trwałość | Wysoki |
| Słowo kluczowe | Zespół hamulca wydechowego |
| Wielkość | 270X210X135mm |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Model produktu | Części zamienne do ciężarówek Shacman |
| NR OE | DZ91189180002 |
| Kolor | czarny |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kolor | czarny |
| Dostępność | w magazynie |
| Model produktu | Części zamienne do ciężarówek Shacman |
| Słowo kluczowe | Amortyzator części zamiennych do samochodów ciężarowych Shacman |
|---|---|
| NR OE | DZ14251440060 |
| Warunki | Nowy |
| Trwałość | Wysoki |
| Wielkość | 35X10X35 cm |
| Słowo kluczowe | Część zamienna do ciężarówki Shacman Blokada M3000/X3000 |
|---|---|
| NR OE | DZ14251110080 |
| Dostępność | w magazynie |
| Warunki | Nowy |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Dostępność | w magazynie |
|---|---|
| Usługa | Całodobowo w Internecie |
| Trwałość | Wysoki |
| Nazwa produktu | Płyta prowadząca |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| model ciężarówki | Shacman M300/X3000/F3000/X6000/HOWO |
| Waga | 0,7 kg |
| Usługa | Całodobowo w Internecie |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |