| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Zgromadzenie rurociągu tłoczącego |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Charakter firmy | Producent części samochodowych Shacman |
| Trwałość | Wysoki |
| Słowo kluczowe | SHACMAN TRUCK PARTEM MAME ELEKTRYCZNY ZAWÓR WODY WODY |
|---|---|
| Próbka | Dostępny |
| Jakość | Oryginalna gwarantowana fabryka |
| Trwałość | Wysoki |
| model ciężarówki | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Słowo kluczowe | SHACMAN TRUCK CZĘŚCI MATE MAME ELEKTRYCZNE WIDNIK |
|---|---|
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Usługa | Całodobowo w Internecie |
| Jakość | Oryginalna gwarantowana fabryka |
| Próbka | Dostępny |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
|---|---|
| model ciężarówki | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Dostępność | w magazynie |
| Próbka | Dostępny |
| Pojedyncza masa brutto | 3 kg |
|---|---|
| Dostępność | w magazynie |
| Wielkość pojedynczego opakowania | 10X15X55 cm |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Próbka | Dostępny |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
|---|---|
| Usługa | Całodobowo w Internecie |
| Jakość | Oryginalna gwarantowana fabryka |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Nazwa produktu | Supplot z falownikiem |
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Wielkość | 330X210X150mm |
| Próbka | Dostępny |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
|---|---|
| Wielkość pojedynczego opakowania | 25X15X25 cm |
| Warunki | Nowy |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000 |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
|---|---|
| Próbka | Dostępny |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000 |
| Trwałość | Wysoki |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Próbka | Dostępny |
|---|---|
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Wielkość | 35X35X35cm |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
| Trwałość | Wysoki |