| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Dostępność | w magazynie |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Warunki | Nowy |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Słowo kluczowe | Wszystkie części do samochodów ciężarowych Shacman są oryginalne |
|---|---|
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Dostępność | w magazynie |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Trwałość | Wysoki |
| Słowo kluczowe | Pióro wycieraczki Shacman Truck Parts |
| Waga | 1 kg |
| Próbka | Dostępny |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Trwałość | Wysoki |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
| Dostępność | w magazynie |
| Próbka | Dostępny |
|---|---|
| Waga | 22,6 kg |
| Wielkość | 1150 x 240 x 780 mm |
| Charakter firmy | Producent części samochodowych Shacman |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Nazwa produktu | Filtr powietrza w kąpieli olejowej |
|---|---|
| Wielkość | 765 x 490 x 795 mm |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Próbka | Dostępny |
| model ciężarówki | Shacman M300/X3000/F3000/X6000/HOWO |
| Charakter firmy | Producent części samochodowych Shacman |
|---|---|
| Próbka | Dostępny |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| Nazwa produktu | Zespół zapalniczki |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| model ciężarówki | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Wielkość | 145x145x130 mm |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
|---|---|
| Nazwa produktu | Element filtra powietrza zbiornika kierownicy |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Dostawczy Port Morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Próbka | Dostępny |
|---|---|
| NR OE | DZ93259540717/ DZ9112540813 |
| Słowo kluczowe | Odpady węglowe |
| Dostępność | w magazynie |
| Jakość | gwarantowane |