| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | Opcjonalnie |
| Celem | do wymiany/naprawy |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rok | 2012- |
| Model | SZACMAN |
| OE NIE. | Opcjonalnie |
| OE NIE. | 81.50110.0144 |
|---|---|
| Rodzaj | Zderzacze |
| Wielkość | standardowy |
| Materiał | stali |
| model ciężarówki | SZACMAN |
| Pojedyncza masa brutto | 3 kg |
|---|---|
| Dostępność | w magazynie |
| Wielkość pojedynczego opakowania | 10X15X55 cm |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Próbka | Dostępny |
| Model | Shacmana X6000 |
|---|---|
| Wielkość | 35X10X35 cm |
| Warunki | Nowy |
| NR OE | DZ16251770007/ DZ16251770008 |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Wielkość | 1900 x 175 x 180 mm |
| Słowo kluczowe | Części do samochodów ciężarowych Shacman, oś przednia |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| model ciężarówki | Shacmana M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Waga | 13,4 kg |
| Trwałość | Wysoki |
| Warunki | Nowy |
| Nazwa produktu | Zespół górnego/dolnego drążka oporowego |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| Celem | do wymiany/naprawy |
| Terminy wysyłki | Wysyłka morska na cały świat, dostawa lotnicza i ekspresowa |
| Warunki | Nowy |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
| Nazwa produktu | Zbiornik wyrównawczy |
| Słowo kluczowe | Części ciężarówki Shacman Zbiornik rozszerzający |
| Próbka | Dostępny |
| Jakość | Gwarancja oryginalności |
|---|---|
| Warunki handlowe | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Trwałość | Wysoki |
| Port morski | Szanghaj/Kanton/Qingdao |
| Słowo kluczowe | Wszystkie części do samochodów ciężarowych Shacman są oryginalne |